1. ANASAYFA

  2. SAĞLIK

  3. Yapay Zekâ Korona Virüsü
Yapay Zekâ Korona Virüsü

Yapay Zekâ Korona Virüsü

Yapay Zekâ Korona Virüsü. Bu yapay zekâ virüslerden bir tanesi Korona virüsü olmaktadır. Virüsün yayılma nedenlerinden en önemlisi ekonomiyi etki altına alabilmektir.

A+A-

Yapay Zekâ Korona Virüsü Nedir

Teknolojik gücün çoğalmasıyla istenen her şey yapılabilecek hale geliyor. Sağlık için yapılan teknolojinin yanında kişileri hasta etme amaçlı olarak yapılan virüsler de teknolojik güçten yararlanılarak üretiliyor. Bilinmeyen kişiler tarafından planlanan ve gerçekleştirilen bu özel deneyler sayesinde insanları kontrol altına almak ve itaat ettirmek mümkün kılınıyor.

Bu yapay zekâ virüslerden bir tanesi Korona virüsü olmaktadır. Çünkü binlerce yıldır aynı besinden enerjilerini alan Çinli insanlar şimdi neden aniden hastalanıyor sorusu ortaya çıkıyor. İnsanların hissetmediği ama her zaman dillerinde telaffuz ettirdikleri gizli güçler kelimeleri dünya anlayışına yeni bir zemin hazırlamaya çalışıyor. Bu düşünce yüzyıllar önce çizilmiş, planlanmış ve belirlenmiş olarak her saniye dişli çark gibi işletiliyor.

Güçlendirilen Çin Devleti kendi kontrolünü kazanmaması açısından ortaya bu virüs atılarak yaptırılmak istenen kuralları böylece kabul ettirmiş olacaklar. Bir deney tüpü olarak görülen tüm dünya, her zaman tehlikenin içinde varlığını bilmeden sürdürmeyi devam ederken o kişiler yavaş ve sakince istedikleri nizamı yerine getirme arzunuzu gerçekleştirmeye doğru yürüyor.

Korona Virüsünün Yayılma Nedeni

Virüsün yayılma nedenlerinden en önemlisi ekonomiyi etki altına alabilmektir. Ekonomik açıdan güçlü olan bir devlet kendi düşüncelerini yerine getirerek gizli güçlere karşı itaatsizlik sergiler. Ancak bu şekilde bir virüs ortaya atıldığında devletler hiçbir şekilde ticaret yapmayarak Çin Devletinin ekonomik açıdan gerilemesine sebebiyet verir.

Üretim ve satış yapamayan devlet gerilediğinde güçsüzlüğünü onaylayarak virüsün tedavi edilmesi için her şeyi kabul eder. Böylece kontrol altına girerek tüm devleti ateşin içerisine atmış olur. Kabul etse de etmese de durum onlara çalışacağından gizli güçlerin kazanma olasılığı her zaman %100’dür.

Bu durum diğer devletleri güçsüzleştirmek adına da aynı şekilde verilir. Virüsler devletleri sararak kontrol altına girer ve her şeyini yitirir. Böylece atılan adımlar sadece o kişiler tarafından istenen yollarda seyreder. Bu ise devletlerin yavaş yavaş tek devlet olma olasılığını arttırır.

Virüs Nasıl Kontrol Ediliyor?

Virüsün kontrol edilmesi sadece mekanizma sayesinde gerçekleşiyor. İstediği şekilde yönetilebilen bu virüsler sadece bir tuş vazifesiyle kendilerini imha edebiliyorlar. Ancak bu durum çok acil bir durumda gerçekleşeceğinden hiçbir zaman kullanılmayacaktır. Bir diğer yol ise yeni bir ilaç geliştirerek insanları iyileştirebilmektir. Bu durum istenen bir düşüncedir.

Çünkü insanların virüs için ilaç bulma telaşındayken zaten istenen bulaşma oranı gerçekleşir. Bilinmelidir ki virüse karşı ilacın bulunması da zaten virüsü geliştiren kişiler tarafından gerçekleştirilir. Bir virüs geliştirildiğinde ilacı da yanındadır. Ancak kullanılması için istenen oranların görülmesi gerekir.

Yapay zekâ teknolojisi olan Korona virüsü insanlara korku olarak başlatılan ve itaate sürükleyen bir mekanizmadır. Mekanizmanın tam anlamıyla durması için 2 seneye yakın bir sürenin geçmesi planlanmıştır. Bu süre içerisinde istenen düzey ve düzen kurulur.

Devletler Buna Karşı Bir Şey Yapabilir Mi?

Yapay zekâ üzerinden üretilen virüsler için herhangi bir dokunuş imkânsızdır. Çünkü virüsler nereye ve nasıl gideceğini iyi bilerek hareket eder. Rüzgâr, su, hayvanlar ve yiyecekler üzerinden bu virüs kolay bir şekilde bulaşabilir. Ayrıca bu virüs yıllar önce insanların vücuduna girebilir ancak çalışma zamanı bekletilerek virüslü insanların dünyaya yayılması beklenebilir.

Böylece istenen ülkelere virüsler bulaşır. Her yoldan düşünceye sahip bu fikir sahibi kişiler tüm işlemleri yaptıktan sonra adımlarını emin bir şekilde atarak isteklerini gerçekleştirir. Hata ve kaybetme gibi durum yaşamayarak yapılan projeler gerçekleştirilir. Devletlerin bu güce tam olarak karşı çıkması imkânızdır. Çünkü vücuda giren zehiri atmak için çok geç kalınmıştır.

Devletlerin yapması gereken yapabildiği kadar plan proje üretip virüse karşı farklı bir yapay zekâ virüsü çıkarmasıdır. Böylece insanların vücuduna salgılanan bu virüsler hasta olmayı engeller. Tabii ki bunu yapacak olan kişilerin düşüncesi ve inanışları da oldukça önemlidir. Hangi elden kimin yaptığı sunucu belirler.

Virüs İşlemini Ne Zaman Tamamlayacak?

Bilgisayar tarafından kontrolü sağlanan bu virüslerin işlem tamamlaması 2 senedir. Çünkü 2 senede plan proje oturur hale gelerek istenen düzeyde bulaşma gelişecektir. Bu durumda devletler güçsüz hale getirilir. Ne zaman devletler güçsüzleşir ve kontrolü yapılmaz bir duruma düşer o zaman bazı anlaşmalar imzalanır ve virüs işlemini tamamlar.

Bazı yerler hafif bazı yerler ise kuvvetli virüs saldırısına maruz kalır. Bunun nedeni devletin o güce ne kadar sadık kaldığıdır. Şiddetin arttığı yerler kontrol altına alınmak isteyen bölgeleri işaret eder. Bu durumu takip ederek nerede ne yapılmak istediklerini anlayabilmeniz mümkündür.

İçerik Tarihi: 20 Ocak 2021 23:48

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.