1. ANASAYFA

  2. GÜNDEM

  3. Vatandaşlardan Başkanlara Yoğun İlgi
Vatandaşlardan Başkanlara Yoğun İlgi

Vatandaşlardan Başkanlara Yoğun İlgi

İzmir’in Menemen ilçesinde çalışmalarını sürdüren Türkiye Gençlik Vakfı TÜGVA ilçe temsilcisi Erhan Öztürk ve Menemen ilçe Belediye Başkanı Aydın Pehlivan'a yoğun ilgi...

A+A-

İzmir’in Menemen ilçesinde Çalışmalarını Sürdüren Türkiye Gençlik Vakfı TÜGVA ilçe Temsilcisi Erhan ÖZTÜRK sayın cumhurbaşkanımızın Katlımı ile  İstanbul'da gerçekleşecek olan 5. Genel Kurulu ile 6. Gençlik Buluşması için İzmir’den Rekor Bir Katılım Sağlayarak İstanbul’a Hareket Etmek üzere TÜGVA Vakıf Temsilciliği önünde Görkemli bir uğurlama yapıldı.

13 OTÜBÜS ile Menemenli Yaklaşık 750 Genç ve Aileleri ile Uğurlamaya Katılan Menemen ilçe Belediye Başkanı Aydın PEHLİVAN sloganlarla ve Meşaleler Yakılarak Menemenin Abisi Aydın Başkan Tezahüratları Eşliğinde Vakıf Önünde Karşıladılar, İlçe Temsilcisi Erhan ÖZTÜRK’le Menemen Halkının Göstermiş olduğu Sevgi Seline Cevaben Menemen Halkına Hitab Eden PEHLİVAN Başkan Herzaman Gençlerin Yanında olduğunu Belirterek TÜGVA, nın Böylesi Bir Gücünü Yanında Hissetiğini ve Güçlü Yarınlar için Hep Birlikte Menemen için Çaba Sarfedeceklerini Menemeni Gençlerden Aldığı Güçle Yeniden İnşa edeceklerini Belirtip OTÜBÜS Konvoyındaki Herkese Ve Gecenin Geç Saatinde Toplanmış olan TÜGVA Gönüldaşlarına İlçe Temsilcisi Sn Erhan ÖZTÜRK Aracılığıyla Teşekkürlerini ilettiler.

Menemen TÜGVA ilçe Temsilcisi Erhan ÖZTÜRK Yaptığı Konuşmasında Biz Menemen Halkı Nasılki Cumhurbaşkanımızın Yanında olduğumuzu Göstermek için Binlerce Dava Arkadaşımız Yüzlerce Kilometre Kat Edip Gidiyorsak Yanımızdada Kıymetli Büyüklerimiz ve Dava Arkadaşlarımızıda Yanımızda Görmek Bizlere Ayrı Güç Katacaktır Deyip Uğurlamaya Katılan Öncelikle Gençlerimizin Aileleri Olan Menemen Halkına ve Bizleri Gecenin Bu Saatinde Yalnız Bırakmayan Menemen Belediye Başkanı Sayın Aydın PEHLİVAN ile Ekibine Teşekkürlerini iletiyorum dedi.

Haber: İsmail Balat

vatandaslardan-baskanlara-yogun-ilgi-1.jpg


vatandaslardan-baskanlara-yogun-ilgi-2.jpg


vatandaslardan-baskanlara-yogun-ilgi-3.jpg

İçerik Tarihi: 09 Ekim 2022 18:20

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.