1. ANASAYFA

  2. AĞRI

  3. AĞRI

  4. Vali Varol, Polislerle Fidan Dikti
Vali Varol, Polislerle Fidan Dikti

Vali Varol, Polislerle Fidan Dikti

Ağrı Valisi Doktor Osman Varol, Polis Haftası dolayısıyla polislerle birlikte fidan dikti. Ağrı Haber

A+A-

Ağrı Valiliği: Valimiz Dr. Osman Varol, Türk Polis Teşkilatımızın 176. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla oluşturulan Polis Hatıra Ormanında, büyük bir özveriyle çalışan Polis Teşkilatımızın kıymetli mensupları ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızla bir araya gelerek fidan dikti.

İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Çimen, İl Emniyet Müdürü Nihat Özen, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, polislerimiz ve öğrencilerimizin katıldığı programda fidanları toprakla buluşturan Vali Varol, ülkemizin huzur, sükûn, güvenlik, asayiş ve düzenini sağlamakla görevli olan polislerimizin yaptıkları fedakarlıkların dikilen ağaçlar büyüdükçe toplumumuzun gönlünde yeşermeye ve büyümeye devam edeceğini vurguladı.

Aziz Milletimizin can ve mal güvenliğinin sağlanması ve toplumsal asayişin muhafaza edilmesi için gece gündüz demeden büyük bir özveriyle çalışan Polis Teşkilatımızın, 1845’ten günümüze kadar canla başla görevini ifa ettiğini ifade eden Valimiz Dr. Osman Varol, uğruna şehitler verdiğimiz vatan toprağımızı yeşille süsleyen polislerimize muvaffakiyetler diledi.

İçerik Tarihi: 15 Nisan 2021 23:43

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.