1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. Uzm. Dr. Hüseyin Atlı Kimdir
Uzm. Dr. Hüseyin Atlı Kimdir

Uzm. Dr. Hüseyin Atlı Kimdir

Afyon Çay Belediye Başkanı Uzm. Dr. Hüseyin Atlı biyografisi ve kimdir. Uzm. Dr. Hüseyin Atlı İlk ve Orta öğrenimini Çay İlçemizde, Lise öğrenimini Aydın Ortaklar Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamlamıştır.

A+A-

Uzm. Dr. Hüseyin Atlı Çay Belediye Başkanı 1977 yılında Çay İlçemizde doğdu.  İlk ve Orta öğrenimini Çay İlçemizde, Lise öğrenimini Aydın Ortaklar Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamlamıştır.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2001 yılında  Mezun olan Başkanımız 2002 yılında Başladığı Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Uzmanlık Eğitimini 2007 yılında tamamlayıp Uzman Doktor olmuştur.

2010-2012 yılları arası Bolvadin Halil İbrahim Özsoy Devlet Hastanesinde Başhekimlik yapmış, son 4 yıl Afyon Kamu Hastaneler Birliğinde Tıbbi Hizmetler Başkanı olarak görev almıştır. Bu süreç içerisinde Çay Devlet Hastanesinde Dâhiliye Uzmanı olarak görev yapan Uzm. Dr. Hüseyin ATLI 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Yerel seçimlerinde Belediye Başkanı adayı olmuş ve Belediye Başkanlığını kazanmıştır.

Başkan ATLI evli olup ve 3 çocuk babasıdır.

İçerik Tarihi: 19 Şubat 2021 12:27

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.