1. ANASAYFA

  2. GENEL

  3. Taşlıçay Saç ekim merkezi ve Saç ekimi fiyatları
Taşlıçay Saç ekim merkezi ve Saç ekimi fiyatları

Taşlıçay Saç ekim merkezi ve Saç ekimi fiyatları

Ağrı Taşlıçay ilçesinde saç ekimi fiyatları ve saç ekim merkezleri bu sayfada taşlıçay seçekimi bilgileri yorumları yer almaktadır.

A+A-

Taşlıçay ilçesine özel saç ekim merkezleri ve saç ekimi fiyatları yer almaktadır.

Sitemizde bulunan Taşlıçay saç ekimi fiyatları ve saç ekimi merkezleri hakkında sizlerde yorum yazarak bu sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.

Hemen aşağıdaki yorum panelinde yorumunuzu yazarak bu sayfaya katkıda bulunabilir ve düşüncelerinizi sayfa okurlarıyla paylaşabilirsiniz.


Taşlıçay Bilgileri

Taşlıçay,(Avkevır) Ağrı ilinin bir ilçesidir. Türkiye İran transit yolu üzerinde, Murat nehrinin kuzey kıyısında kurulmuştur. Doğusunda Diyadin ve Doğubeyazıt, batısında Ağrı ve Eleşkirt yer alır.

Alanı 798 km2, deniz seviyesinden yüksekliği 1660 metredir. İlçe’nin en yüksek noktası, güneydeki Aladağ üzerinde bulunan Muratbaşı (Koçbaşı) 3510m yüksekliğinde dağıdır.

İlçe’de kara iklimi egemendir. Yazlar sıcak, kışlar soğuk ve Kar yağışlı geçer. Yüksek yerlerde kar kalınlığı 1 metreyi bulur. Nüfusu 2020 itibarı ile toplam 22,000, merkezi ise 6,500'dür.

İlçenin ekonomi etkinliği ve halkın geçimi başlıça tarım ve hayvancılıktır. Ağrı'ya 30 km., Doğubeyazıt'a 65 km., Ankara'ya 1095 km. ve İstanbul'a 1450 km. uzaklıktadır.

İçerik Tarihi: 04 Temmuz 2021 17:07

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.