1. ANASAYFA

  2. GENEL

  3. Şuhut Saç Ekim Merkezi ve Saç Ekimi Fiyatları
Şuhut Saç Ekim Merkezi ve Saç Ekimi Fiyatları

Şuhut Saç Ekim Merkezi ve Saç Ekimi Fiyatları

Afyon Şuhut ilçesinde saç ekimi fiyatları ve saç ekim merkezleri bu sayfada Şuhut seçekimi bilgileri yorumları yer almaktadır.

A+A-

Şuhut ilçesine özel saç ekim merkezleri ve saç ekimi fiyatları yer almaktadır.

Sitemizde bulunan Şuhut saç ekimi fiyatları ve saç ekimi merkezleri hakkında sizlerde yorum yazarak bu sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.

Hemen aşağıdaki yorum panelinde yorumunuzu yazarak bu sayfaya katkıda bulunabilir ve düşüncelerinizi sayfa okurlarıyla paylaşabilirsiniz.

Şuhut Bilgileri

Şuhut, Afyonkarahisar iline bağlı, İç Ege Bölgesi'nin en doğusunda yer alan bir ilçedir. İl merkezine uzaklığı 29 km'dir. 1946 yılında ilçe olmuştur.

İlçenin tarihinin Neolitik çağa kadar uzandığı Şuhut Hisar, Karaadilli Höyüğü, Kepirtepe Höyüğü'nün bu çağa ait eserler olduğu tahmin edilmektedir. Hitit döneminde ise Afyonkarahisar ve Kütahya illerinde hüküm süren Mira Krallığı'na bağlı bir prenslik olan Kuvalya'nın başkentinin Şuhut olduğu bilinmektedir. Şuhut'un netleşmiş biçimdeki tarihi ise, Alemas adlı Frig komutanının Truva Savaşlarına katılan ve mağlûplar arasında yer alan birliklerini buraya kadar çekerek MÖ hâkimiyeti 1180 yıllarında "Synnada" kentini kurmasıyla başlamaktadır. MÖ 3500'lere kadar uzanan tarihi içinde Roma döneminde bir başkent ve medeniyet merkezi olmuştur.

İçerik Tarihi: 04 Temmuz 2021 10:13

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.