1. ANASAYFA

  2. AĞRI

  3. AĞRI

  4. Savcı Sayan'dan O Eleştirilere Sert Tepki!

Savcı Sayan'dan O Eleştirilere Sert Tepki!

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'dan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan ve 600-700 kişiyle sahur programına yapılan eleştirilere sert tepki gösterdi.

A+A-

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan sosyal medya hesaplarında yaptığı konuşmada, "AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan Bey ve 600-700 kişiyle sahur programı yaptık. Coşkulu bir sahur programıydı. Gençlerimiz eğlendi, kendi müzikleri ile coştular. Ama Kürt gençlerine sadece cezaevlerini ve dağları layık görenler bu coşkulu toplantıdan rahatsız olmaya başladılar. Sosyal medyada kahvaltının maliyeti üzerinden bize yüklenmeye çalışıyorlar.

Kahvaltının maliyeti 21 bin lira. CHP'nin Antalya'da yapmış olduğu son kampın maliyeti 5 milyon. Orada tüketilen viskinin parasıyla binlerce kişiye kahvaltı verilir. Kılıçdaroğlu'nun kaldığı otel odasının maliyeti verilen kahvaltının 5 katı. Siz eğer Ağrı'yı konuşacaksanız, 1 lira 50 kuruş olan ulaşımı, 25 kuruşa taşıdığımız öğrenci fiyatlarını konuşun. 1 liraya verdiğimiz suyu, 1 liraya hastabüs'u konuşun. Her gün binlerce kişiye 2 kilogram et veriliyor bunu konuşun. Ama sizin yüreğiniz yetmiyor. İmamoğlu'nun zamlarını gündemden düşürmek için bir kahvaltı maliyeti üzerinden bize yüklenmeye çalışıyorsunuz. Biz size alışığız, biz sizi rahatsız etmeye devam edeceğiz. Zorunuza giden daha çok güzel işler yapacağız. Biz bu ülke için çalışıyoruz. Ağrı'daki huzur ve gençlerin coşkusu sizi rahatsız etmesin. Sizi HDP'ye giden gençler rahatsız etsin. Yatacak yeriniz yok. Bu ülke hepimizin, gelin birlikte güzel şeyleri alkışlayalım. Ağrı'nın huzurunu bozmayın” ifadelerine yer verdi.

 Adı Savcı
 Soyadı Sayan
 Eşi Gülşah Sayan
 Nereli Tutak / Ağrı
 Görevi Ağrı Belediye Başkanı
 Görev yeri Ağrı
 Kardeşleri 24
 Çocukları 1
 Doğum tarihi 1971
 Biyografinin devamı için Tıklayın

İçerik Tarihi: 09 Nisan 2022 15:12

Oy Haber / Editör
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.