1. ANASAYFA

  2. GÜNDEM

  3. Savcı Sayan, kar çalışmalarını inceledi
Savcı Sayan, kar çalışmalarını inceledi

Savcı Sayan, kar çalışmalarını inceledi

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ağrı'da belediye ekiplerin tarafından yapılan karla mücadele çalışmalarını yerinde inceledi.

A+A-

Başkan Sayan, Karla Mücadele Çalışmalarını Denetledi

Ağrı Belediyesi karla mücadele ekipleri, ana arter ve ara yolları kardan arındırarak toplanan kar kütlelerini şehir dışına taşımaya devam ediyor.

Yağışların etkili olduğu bugünlerde devam eden karla mücadele çalışmalarını denetleyen Başkan Sayan, vatandaşların yoğun olarak kullandıkları alanların hızlı bir şekilde temizlenmesi için ekiplere talimat verdi.

Etkili olan kar yağışının ardından ekiplerin sahada yoğun bir şekilde çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Savcı Sayan, “Ağrı’da 4 gün boyunca yoğun bir kar yağışı var. İlimizde büyük ölçekte etkilendi. Cadde ve sokaklarda iş makineleri tarafından toplanan karlar adeta dağ yığınına dönmüş durumda. Ekiplerimiz, 7 gün 24 saat aralıksız olarak çalışıyorlar. Benim de katıldığım çalışmalarda saat 04’e kadar, telsizlerimizle birbirimizi organize ettik. Ağrılı kardeşlerimizden sabır bekliyorum, durmadan çalışıyoruz. Bütün iş makinelerimizi sahaya sürdük. Diğer birimlerde ki makinelerimizi çalışmalara kattık. İş makinesi konusunda zengin bir havuz oluşturduk. İnşallah en kısa zamanda her tarafı kardan temizlemiş şekilde hizmetlerimize devam edeceğiz. Ağrılı kardeşlerimden bu konuda biraz sabır bekliyorum. Gerçekten büyük bir kar yağışı sonucunda kar yığını var. Bütün ekibime teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık gece gündüz demeden çalışıyorlar. Hiç uyumuyorlar desem yalan olmaz. Dün gece de aynısını gördüm. Bundan sonrada çalışmalarımıza devam ediyoruz. Allah yar ve yardımcıları olsun.” diye konuştu.

agri-kar-calismasi2.jpeg


agri-kar-calismasi3.jpeg


agri-kar-calismasi7.jpeg

İçerik Tarihi: 20 Ocak 2021 23:19

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.