1. ANASAYFA

  2. GENEL

  3. Rüyada Zil Sesi Duymak ne anlama gelir?
Rüyada Zil Sesi Duymak ne anlama gelir?

Rüyada Zil Sesi Duymak ne anlama gelir?

Zil Sesi Duymak rüya tabiri: Zil Sesi Duymak rüyada görmek, rüyada Zil Sesi Duymak görmek ne anlama gelir. Zil Sesi Duymak rüyası ne demektir ve neyi işaret etmektedir, rüyada Zil Sesi Duymak ile alakalı bilgiler ve yorumlar yer almaktadır.

A+A-

Rüyada Zil Sesi Duymak Görmek

Okul yahut herhangi bir işletmede kullanılan zil gaflette olan kimseyi din ve dünya işlerinde uyarmaya, Oyun vs. için kullanılan zil çirkin şöhrete, düşmanlık ve münakaşaya, Oyun zili yahut bunu çalan kimseyi görmek dünyalığı ile mağru, zevk ve sefa düşkünü kimseye, Zil bazen erkek için evlenmeye, geçersiz nikaha yahut çetinlik ve zorluğa, Kapısı önünde zil çalındığını görmek bir yere üst düzey bir yönetici olmaya, Zil çaldığını görmek dikkat çekici işlere yahut taşkın ve yersiz sevince delalet eder.


Rüyada kapı zili

Rüyada kapı zili veya okul zili gibi zil sesi duymak iyi bir işarettir. Genç bir erkek için daha yüksek bir mevkie terfi edeceğine; tecrübeli yaştaysa halinden daha iyi bir değişikliğe; bekar bir kız için mutlu bir evlenmeye; evliyse geleceği parlak bir oğlan çocuğunun olmasına işarettir.


Rüyada zil sesi

Rüyada zil sesi duymak güzel olaylara yorumlanır. Genç bir erkek için yüksek makamlara yükseleceğine işaret eder. Orta yaşlı kimse için bu rüya yaşamında iyi değişiklikler yapmaya yorumlanır. Bekar bir kız için mutlu olacağı bir evliliğe işaret eder. Eğer rüyayı gören evliyse geleceği oğlan çocuğunun doğumuna yorumlanır.

Kötülük düşünmeyen ama çok konuşan ve pek zeki olmayan birini işaret eder.


Rüyada def zilleri

Rüyada görülen def zilleri, rüya sahibinin karşılaşacağı kimse ile şöhret, düşmanlık ve münakaşadır. Bazı tabirciler zil, kibirli ve dünyaya meyleden bir adamdır, demişlerdir.


Rüyasında zil çaldığını görmek

İbn i Şirin e göre; zil çalmak fena ve mekruh habere, batıl olan söze, yalan söze delalet eder. Rüyasında zil çaldığını gören kişi fena söz söyler ve kötü bir is yapar. Başka bir çalgının yanında zil de çalındığını görmek, o yer insanları için gam ve musibete işarettir. Bir zili kırdığını veya elinden attığını gören yalan söyler, tövbe eder.


Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen def zilleri, rüya sahibinin karşılaşacağı kimse Un şöhret, düşmanlık ve münakaşadır. Bazı tabirciler zil, kibirli ve dünyaya meyleden bir adamdır, demişlerdir.


Rüyada görülen asil, gayet kibirli ve dünyaya düşkün birtakım adamlardır. Kapısı önünde zil çalındığını gören kimse, bir vilayete vali olur. Ayrıca zil, zorluğa yahut fasid bir nikaha ya. da Arap olmayan bir adamın evlenmesine delalet eder.


İçerik Tarihi: 18 Ocak 2022 22:57

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.