1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. Rüyada Zakkum Görmek - Zakkum Rüya Tabiri
Rüyada Zakkum Görmek - Zakkum Rüya Tabiri

Rüyada Zakkum Görmek - Zakkum Rüya Tabiri

Rüyada Zakkum Görmek Ne Anlama Gelir

A+A-

Rüyada zakkum görmek, kötü haberlerin geleceğinin habercisidir. Rüyada zakkum çiçeği gören kişinin üzüntü ve acı verici bir haber ile karşı karşıya kalacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişiyi kederli günler kapıda beklemektedir. Kederli günlere karşı güçlü ve dayanıklı durmadığı takdirde hayatında uzun bir dönem mutlu olamayacaktır.


Rüyada Zakkum Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında zakkum gören kişi, bekar ise yakın zamanda biri ile tanışacak ve aşk yaşayacaktır anlamına gelmektedir. Fakat aşk yaşayacağı kişi bencil ve kibirli bir insan olacaktır. Hayırlı bir tanışıklık olmayacaktır.


Rüyasında zakkum gören kişi, yakın zamanda tanıştığı ve hoşlandığı kişilere karşı dikkatli davranmalıdır. Acele etmek yerine zamana bırakıp karşısındakini tanımaya çalışmalıdır. Çünkü o öyle biridir ki kötü huylarını iyi gizler ve rol yapmasını iyi bilir. Bundan dolayı, rüyayı gören bekar kişi hayırlı bir yolculuk diliyorsa hayatında, düşünmeden hareket etmemelidir. Aşk yaşayacağı kişi de zakkum çiçeği gibidir. Dışardan bakınca güzel görünümlü ve çekici olduğu kadar, içine bakınca da bir o kadar zehir akıtır.

ruya-tabiri-ruyada-gormek-ne-anlama-ne-demek-ruyasi-gormek.png

İçerik Tarihi: 27 Temmuz 2021 23:49

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.