1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. Rüyada zaferan görmek, zaferan rüya tabiri - zaferan haber
Rüyada zaferan görmek, zaferan rüya tabiri - zaferan haber

Rüyada zaferan görmek, zaferan rüya tabiri - zaferan haber

Rüyada zaferan görmek ne anlama gelir, zaferan haber haberleri zaferan son dakika 

A+A-

Rüyada Zaferan Görmek

Rüyada insanın vücudunda ve elbisesinde lekesi ve rengi belirmemiş olan zaferanı görmek, hayırla ve güzel isimle anılmaya işarettir. Rengi elbiseye etki yapmış olan zaferan hastalığa delalettir.


Rüyada zaferan öğütmek, şaşılacak bir işte bulunmaya delalet eder. Rüyada görülen zaferan, kendisinde ölüm haberi bulunan ferahlığa işarettir.


Rüyada zaferan görmek, yapacağı bir iş için verilecek zamana işarettir. Bazen zaferan, ferahlık, sevinç ve bu gibi yerlerde kadınların toplanmasına işarettir. 


Rüyada zaferanı görmek, sevindirici haberlere veya yabancı insana işarettir. Rüyada görülen zaferan, iyi şekilde methedilmeye ve güzel isme işarettir.


Rüyada zaferan otu görmek, mal ve övgü ile tabir olunur. Yanında zaferan olduğunu görmek, halk tarafından beğenildiğine ve övüldüğüne işarettir. 


Rüyada zaferan ile yemek pişirmek, hastalığa delalet eder. Elbisesi ve vücudu üzerinde zaferan bulaşmış olduğunu gören hasta olur. Bazı tabircilere göre, zaferan satın aldığını veya birinin ona verdiğini gören, zengin bir kadın tarafından sevilir ve onunla evlenir. Yüklerle zaferanı olduğunu gören, mala ve çok paraya nail olur. Havanda zaferan dövdüğünü gören, bir kadınla ilişkide bulunur.

ruya-tabiri-ruyada-gormek-ne-anlama-ne-demek-ruyasi-gormek.png

zaferan haber haberleri zaferan son dakika , zaferan rüya tabiri

İçerik Tarihi: 27 Temmuz 2021 23:25

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.