1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. Rüyada Zabıta Görmek | Zabıta rüya tabiri
Rüyada Zabıta Görmek | Zabıta rüya tabiri

Rüyada Zabıta Görmek | Zabıta rüya tabiri

Rüyada Zabıta ne demek, Zabıta görmek ne anlama gelir ve Zabıta rüyası neye işarettir. Bu sayfada Zabıta için rüya tabiri bilgileri ve Zabıta rüya yorumları yer almaktadır.

A+A-

Rüyada zabıta görmek; halkın işlerini ıslaha çalışan kimseye, babaya, öğretmene işaret eder. Temiz giyimli ve güler yüzlü ama ağırbaşlı ve ciddi zabıta memuru görmek, insanların sıkıntıdan kurtulmasına; kötü giyimli ve abus çehreli meymenetsiz zabıta memuru, rüşvet ve haram yiyen adi bir kimseye delalettir.


Rüyada belediye memurlarının çalışmadığını işi bıraktıklarını grev yaptıklarını görmek; bela ve afete, tevekkül ve itimat ile bunları atlatarak ecir kazanmaya delalet eder. Rüyada zabıtanın tartaklandığını görmek, hangi şekilde olursa olsun, başınızın bir hususta derde gireceğine delalet eder. 


Rüyada zabıta memurunun sizi azarladığını görmek, bir yakınınızla aranızın açılmasına, çok büyük bir kavgaya; zabıtanın size ceza yazdığını görmek, insanlara sırrınızı açtığınızdan dolayı çok büyük zararlara ve felakete uğrayacağınıza işarettir.


Bir başka rivayete göre de: Rüyada zabıta memuru görmek, herkesin kurtuluşa ermesine işarettir. Bazen bu rüya aşçıda, et ve yağda nefret edilecek ve sıhhate zararlı olacak hallerin vaki olmasına kötü ve yasaklanmış şeyleri ifsat etmeye veya eksik ölçüp tartmaya işarettir.

ruya-tabiri-ruyada-gormek-ne-anlama-ne-demek-ruyasi-gormek.png

İçerik Tarihi: 27 Temmuz 2021 22:59

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.