1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. Rüyada Zabıta Memuru Görmek | Zabıta Memuru rüya tabiri
Rüyada Zabıta Memuru Görmek | Zabıta Memuru rüya tabiri

Rüyada Zabıta Memuru Görmek | Zabıta Memuru rüya tabiri

Rüyada Zabıta Memuru ne demek, Zabıta Memuru görmek ne anlama gelir ve Zabıta Memuru rüyası neye işarettir. Bu sayfada Zabıta Memuru için rüya tabiri bilgileri ve Zabıta Memuru rüya yorumları yer almaktadır.

A+A-

Nablusi Rüya Tabirleri: Rüyada zabıta memurunu görmek, herkesin kurtuluşa ermesine delalet eder. Çünkü belediye memuru ekseriya halkın işini ıslaha çalışır.


Zabıta Memurunu Güzel Halde Görmek

Bir kimsenin rüyada zabıta memurunun güzel bir halde olduğunu ve hoş koktuğunu görmesi, o memurun güzel hareket etmesine delalet eder.


Zabıta Memurunu Pejmürde Halde Görmek

Rüyada zabıta memurunun pejmürde bir şekilde olduğunu veya pis bir şekilde koktuğunu ya da gözlerinin kör olduğunu görmek, o memurun yapmaya başladığı işte kötü tedbirli ve yakışıksız hareket ettiğine delalet eder.


Zabıta Memuru Olduğunu Görmek

Rüyada belediyede zabıta memuru olduğunu gören kimseye bir bela ve afet erişir. Ve bunun ecir ve sevap ve mükâfatı da Allah (C.C.)’a aittir. Tevekkül ve itimadı sebebiyle onun her haline Allah (C.C.) kâfi gelir.


Zabıta Memurunun Adaletsiz Davranması 

Bazen bu rüya; aşçıya, et ve yağda nefret edilecek ve sıhhate zararlı olacak hallerin vaki olmasına kötü ve yasaklanmış şeyleri ifşa etmeye veya eksik ölçüp tartmaya delalet eder.

ruya-tabiri-ruyada-gormek-ne-anlama-ne-demek-ruyasi-gormek.png

İçerik Tarihi: 27 Temmuz 2021 23:03

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.