1. ANASAYFA

  2. AĞRI

  3. PATNOS

  4. Patnos'ta Kolluk Kuvvetlerine Çorba ve Çay Dağıtıldı
Patnos'ta Kolluk Kuvvetlerine Çorba ve Çay Dağıtıldı

Patnos'ta Kolluk Kuvvetlerine Çorba ve Çay Dağıtıldı

Patnos Haber: Patnos Işığım Sen Ol Derneği yasakların olduğu günlerde görev yapan kolluk kuvvetlerine sıcak çorba ve çay ikramında bulundu.

A+A-

Patnos Işığım Sen Ol Derneği yasakların olduğu günlerde görev yapan kolluk kuvvetlerine sıcak çorba ve çay ikramında bulundu.

Dernek başkanı Mehmet Nedim Geçit yaptığı açıklamada ülkemizin zorlu Pandemi sürecinde kış şartlarında eksi 15 derecelerde görev yapan kolluk kardeşlerimize biz dernek olarak bir nebze sıcak tutmak amacıyla sıcak çorba ve sıcak çay dağıtımında bulunmak istedik. Amacımız bu zorlu günleri hep beraber aşabilmek. Hijyenli bir şekilde kâğıt pet bardaklarda çorba ve çay ikramında bulunduk.

Faaliyette bulunduğumuz günden bu güne sevdamız olan Patnos’umuz için elimizden geleni yapmaya gayret gösterdik ve göstermeye de devam edeceğiz. Derneğimizin kurucu başkanı İsmail Balat ile dernek üyemiz Furkan Geçit’le beraber bugün ki gönülleri ısıtan çay çorba ikramımızı bitirdik. Değerli Patnos halkının desteği ile daha birçok işlere el atacağız inşallah bizlere bu süreçte katkıda bulunan Işığım Sen Ol Derneği yönetimi ve üyelerine teşekkür ediyorum. Mehmet Nedim Geçit

isigim-sen-ol-dernegi.jpeg

İçerik Tarihi: 02 Ocak 2021 15:35

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.