1. ANASAYFA

  2. AĞRI

  3. PATNOS

  4. Patnos'a Temiz Su Geldi de Biz Mi Görmedik?

Patnos'a Temiz Su Geldi de Biz Mi Görmedik?

Patnos Belediye Eş Başkanı Emrah Kılıç, 2019 yılında verdiği seçim vaatlerinden bir tanesinde, "Patnos’un her evine içilebilir kalitede temiz suyu mutlaka ulaştıracağız" dedi. Fakat Patnoslular şuanda içecek su bulamıyor?

A+A-

Patnos'ta son günlerde altyapı su ve çöp sorunları dışında, adeta köstebek yuvasına dönüşen yol sorunları da eklendi. Patnos ilçesinde doğalgaz çalışmaları kapsamında bozulan yolların onarımları hala yapılmadı. Havaların soğumasıyla birlikte, yağmur yağışının etkisiyle yollarda oluşan çukurlar iyice derinleşti ve adeta birer köstebek yuvasına dönüştüler. Hal böyle iken, eş başkan Emrah Kılıç'ın 2019'da yapmış olduğu seçim konuşmasında verdiği vaatlerden bir tanesini siz değerli okurlarımızla paylaşmak istedik.

Emrah Kılıç yaptığı konuşmada, "Değerli arkadaşlar, şunu çok iyi biliyoruz: Patnos’un çözülmeyi bekleyen çok ciddi problemleri var. Kimsenin evinde doğru düzgün su akmıyor. Altyapı problemi var, yol problemleri var, mahallelerde çöpler alınmıyor. Biz bu sorunların tamamını çözeceğiz. Patnos’un her evine içilebilir kalitede temiz suyu mutlaka ulaştıracağız. Her yere altyapı hizmeti sunacağız ve bütün yolları ve tertemiz bir şehir haline getireceğiz. Projelerimizi yazdık ve dağıttık. Bu yağmurlu havada bunları anlatarak sizleri bekletmek istemiyorum arkadaşlar. Yazdığımız bütün projelerin arkasındayız ve hep sinide yapacağız. Hepinize söz veriyorum" dedi.

Bizlerde Oy Haber olarak diyoruz ki; "Patnos'a Temiz Su Geldi de Biz Mi Görmedik?" Keşke her eve temiz su gelseydi. Belki bu yayınladığımız video eş başkanın verdiği sözü hatırlatır diye umuyoruz. 

İçerik Tarihi: 10 Ekim 2022 03:29

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.