1. ANASAYFA

  2. GENEL

  3. Patnos Saç ekim merkezi ve Saç ekimi fiyatları
Patnos Saç ekim merkezi ve Saç ekimi fiyatları

Patnos Saç ekim merkezi ve Saç ekimi fiyatları

Ağrı Patnos ilçesinde saç ekimi fiyatları ve saç ekim merkezleri bu sayfada Patnos seçekimi bilgileri yorumları yer almaktadır.

A+A-

Patnos ilçesine özel saç ekim merkezleri ve saç ekimi fiyatları yer almaktadır.

Sitemizde bulunan Patnos saç ekimi fiyatları ve saç ekimi merkezleri hakkında sizlerde yorum yazarak bu sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.

Hemen aşağıdaki yorum panelinde yorumunuzu yazarak bu sayfaya katkıda bulunabilir ve düşüncelerinizi sayfa okurlarıyla paylaşabilirsiniz.

Patnos Bilgileri

Patnos, Ağrı ilinin bir ilçesidir. Ağrı il merkezine uzaklığı 82 km dir. Ağrı-Van, Ağrı-Muş, Ağrı-Bitlis yollarının kavşağında kurulmuş olması hızlı gelişmesine neden olmuştur. Nüfus yoğunluğu açısından Ağrı'nın en büyük ilçesidir. Urartular dönemindeki adı Aladri’dir. İlçe merkezinden Murat nehrinin bir kolu olan Badişan deresi geçer.

İlçe 20 km eninde 20 km boyundaki Patnos ovasının Doğu ucuna kurulmuştur. Çevresinde biri volkan diğer ikisi sıra dağlardan oluşan yükseltiler mevcuttur.Güneyde sönmüş bir volkan olan Süphan-Kürtçe Sîpan dağı bulunmaktadır ve rakımı 4058 metredir. Diğer iki dağ silsilesi doğuda Aladağlar ve batıda Top (Qertewin) dağları bulunmaktadır.

İçerik Tarihi: 04 Temmuz 2021 17:03

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.