1. ANASAYFA

  2. AĞRI

  3. PATNOS

  4. Patnos Belediye Eş Başkanlarına Sert Tepki!

Patnos Belediye Eş Başkanlarına Sert Tepki!

Ağrı’nın Patnos ilçesinde Patnos Belediye Eş Başkanları Emrah Kılıç ve Müşerref Geçer’e vatandaşların suları akmadığı için sert tepki.

A+A-

Edinilen bilgilere göre; Ağrı’nın Patnos ilçesinde yaşanılan su ve çöp sorunu her geçen gün büyümektedir. Patnos ilçesine bağlı Serhat Mahallesinde yaşayan vatandaşların suları akmadığı ve çöplerin toplanmadığı öne sürüldü. Haber sitemize ulaşan videoda, vatandaşların Patnos Belediye eşbaşkanları Emrah Kılıç ve Müşerref Geçer’e suları akmadığı yönünde tepki gösterdiği kaydedildi.

Vatandaşlardan Sert Tepki!

Videoda özellikle bayanların da Kürtçe konuştuğu kelimeler içinden “Emo ve Müşerref bizleri televizyona çıkartacaklar! Biz su istiyoruz başka bir şey de belediyeden istemiyoruz. Belediye bizden habersizdir, yolumuz yok, suyumuz yok, sıkıntılarımız çoktur. Müşerref Geçer geldi söz verdi bize, bu zulümden çıkalım dedi ama bizi daha zulmün içine soktu. Bu zamana kadar 10 belediye kazanıldı ama biz yeni itfaiyeden dere suyu içiyoruz. Biz çoluk çocuklarımızla çok kötü bir durumdayız. Biz bahar temizliğimizi dereden yapmışız ve 10 ev var burada hepsi susuzdur, evde hastamız var. Eğer beceremiyorlarsa çıksınlar bıraksınlar istifa etsin başkaları gelsin. İtfaiye gelmiş gece saat 3’te su getirmiştir, itfaiyede doğru dürüst gelmiyor bazen” gibi sözler beyan edildi.

İçerik Tarihi: 02 Eylül 2021 00:54

Oy Haber / Editör
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.