1. ANASAYFA

  2. GÜNDEM

  3. Menemen İlçesinde Liseli Gençlere TÜGVA'dan Moral Şenliği
Menemen İlçesinde Liseli Gençlere TÜGVA'dan Moral Şenliği

Menemen İlçesinde Liseli Gençlere TÜGVA'dan Moral Şenliği

İzmir’in Menemen ilçesinde türkiye gençlik vakfı TÜGVA ilçe temsilcisi Erhan Öztürk ilçe temsilciliği olarak atandığı günden bu yana gençlere yönelik dolu dolu etkinlikler yapıyor.

A+A-

İzmir’in Menemen ilçesinde Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) ilçe temsilcisi Erhan Öztürk ilçe temsilciliği olarak atandığı günden bu yana gençlere yönelik dolu dolu etkinlikler yapıyor.

ilçede liseli gençlerin sınav sürecine gireceği şu günlerde gençlerin sınava motive olabilmeleri için TÜGVA ilçe binası gençlik okuma salonunda gitar ve çello eşliğinde gençlere müzik dinletisi ile çiğköfte ikramları ile gençleri coşturdu etkinliğe katılan liseli gençlerin gençlerin abisi Erhan başkan sloganları duygulu anlara sahne oldu.

Erhan Öztürk yaptığı açıklamada, "Cumhurureisimizin yeni sloganı olan Türkiye 100. Yıla hazır şiarına katkımız olsun diye gençlerimizi hem derslerine hem okullarına olan okuma heveslerine katkı sunma amacıyla etkinlik yapıyor ve ileriki süreçlerde daha büyük buluşmalarla gençlerimizle bir arada olacağız inşallah, 'yorulmak nedir bilmeyen ‘bir gençlik var’ TÜGVA Menemen’de söylemi Menemenli öğrenci ile velilerimizin dilinde artık, bu söylem benim gençlere olan hizmetimi daha da körükledi, menemen halkı şunu iyi bilsin gençlerimizin erhan abisi sloganına yakışır hizmetler yapacağım" dedi.

Türkiye Gençlik Vakıfı’nın öğrenci velileri etkinlikler için menemen sevdalısı Erhan başkanın İzmir’in diğer ilçelerine örnek olması dileklerini sunup teşekkürlerini ilettiler.

Haber: İsmail Balat / Oy Haber Ege Bölgesi Temsilcisi

menemen-ilcesinde-liseli-genclere-tugvadan-moral-senligi-2.jpg


menemen-ilcesinde-liseli-genclere-tugvadan-moral-senligi-3.jpg


menemen-ilcesinde-liseli-genclere-tugvadan-moral-senligi-4.jpg

İçerik Tarihi: 24 Ekim 2022 20:35

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.