1. ANASAYFA

  2. GÜNDEM

  3. Mehmet Hanifi Alır'dan İzmir Patnoslular Derneği'ne Ziyaret
Mehmet Hanifi Alır'dan İzmir Patnoslular Derneği'ne Ziyaret

Mehmet Hanifi Alır'dan İzmir Patnoslular Derneği'ne Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi 23. Dönem Ağrı Milletvekili Mehmet Hanifi Alır, İzmir'de bulunan İzmir Patnoslular Derneğine ziyareette bulundu.

A+A-

Adalet ve Kalkınma Partisi 23. Dönem Ağrı Milletvekili Mehmet Hanifi Alır, bir dizi temaslarda bulunmak üzere İzmir'deydi. Ege'de yaşayan Patnos'lu hemşerilerini unutmadı. İzmir Patnoslular Derneği'ne ziyarette bullunan Alır, kendi sosyal medya hesabında ziyaret ile ilgili bir paylaşımda bulunuldu.

Mehmet Hanifi Alır yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi, "Her zaman Ege'de yaşayan Patnoslu hemşerilerimizi birlik, beraberlik ve dayanışma içinde bir arada tutan. Güzel ve de örnek çalışmaları ile hizmet eden İzmir Patnoslular Derneği yöneticileri ile Menemen Patnoslular Derneğini ziyaret ettim. Güzel çalışmaları için tebrik ediyorum. Kıymetli arkadaşımız Kutbettin Keşan bey bizi evinde ağırladı sağolsun.Diğer Dernek yöneticileri Seyfettin Esin, Abdurrahman Köylü, ismail Varlı, Kamuran Keptiğ, Yasin Efcan ve diğer tüm dernek çalışan ve emektarlarını verimli hizmetlerinden dolayı tebrik ediyor, sıcak ilgi ve alakaları için teşekkür ediyorum." dedi.

mehmet-hanifi-alir-1.jpg


mehmet-hanifi-alir-3.jpg

İçerik Tarihi: 23 Temmuz 2021 00:15

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.