1. ANASAYFA

  2. AĞRI

  3. PATNOS HABERLERİ

  4. İzmir Patnoslular Derneği çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor
İzmir Patnoslular Derneği çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

İzmir Patnoslular Derneği çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

Ağrı'nın Patnos ilçesinde yaşayanların kurduğu ve merkezi İzmir'de olan İzmir Patnoslular Derneği, Hemşeri buluşmalarının çalışmalarını hız kesmeden devam ediyor.

A+A-

İzmir Patnoslular Derneği'nin sosyal medya hesabında yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. "Derneğimiz “Gitmediğimiz Hemşerimiz Kalmayacak” kararlılığını sürdürdü.Güne yoğun ziyaretlerle başlayan dernek yönetimi hemşerilerimizle sıcak temaslar kurma çalışmalarında ilkin,başkan yardımcımız Kutbettin Keşan,Gönül yöneticilerimiz Mehmet Aykut,Sıddık Sango ve Erol Oğurcalı, ilkin Foça Bağarası’nda Müteahhitlik yapan Yaşar Yavuz’u işyerinde ziyaret edip,Dergimizi hediye ettiler. Daha sonra Karşıyaka’ya geçen Yönetimimiz Marangoz esnafı Hemşerimiz Ayhan Yıldız’ı iş yerinde ziyaret edip dernek çalışmalarımızı anlattılar.

Aynı Saatlerde Başkan Yardımcılarımızdan Kamuran Keptiğ ve Sekreterimiz Seyfettin Esin Hemşehrimiz Yücel Yaşar’ı İşyerinde ziyaret edip Dergimizi hediye ettiler.

Tüm ziyaretlerde Derneğimizin çalışmaları taktir edilirken,Hemşeri buluşmalarının çok değerli olduğunu bunun sık sık tekrarlanmasının faydaları dile getirildi."

izmir-patnoslular-1.jpg


izmir-patnoslular-2.jpg

İçerik Tarihi: 24 Şubat 2021 00:16

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.