1. ANASAYFA

  2. AĞRI

  3. PATNOS

  4. Işığım Sen Ol Derneği Bayramda Kurban Eti Dağıttı
Işığım Sen Ol Derneği Bayramda Kurban Eti Dağıttı

Işığım Sen Ol Derneği Bayramda Kurban Eti Dağıttı

Ağrı Patnos Işığım Sen Ol Derneği kurban bayramında kurban kesimi yapan hayırsever vatandaşların dernek vasıtasıyla derneğin daimi yardım dağıttığı ailelere kurban etinini dağıttı. Patnos haber haberleri son dakika...

A+A-

Patnos Işığım Sen Ol Derneği kurban bayramında kurban kesimi yapan hayırsever vatandaşların dernek vasıtasıyla derneğin daimi yardım dağıttığı ailelere kurban etinin ulaşmasında büyük çaba sarf etti’ temmuz ayının sıcaklarında yollarını gözleyen aileleri yine yalnız bırakmadı.

Dernek mevcut Başkanı Mehmet Nedim Geçit konuyla ilişkin yaptığı açıklamada “Kurucu Başkanımız Sayın İsmail Balat’ın kurup çizdiği yolda ilerlemek ve yollarımızı bekleyen mümin kardeşlerimize bir adım daha yaklaşmakta çabası olan kurucu başkanımıza ve Gazeteci Sayın Nesim Temel kardeşimin aracılığıyla kurban etlerimizi dağıtımını gerçekleştirdik. Kurban etlerimizi eşit bir şekilde yaklaşık 2 kilo 200 gram olarak ayrı ayrı poşetlerin içine koyduk, bize yardımda bulunan tüm dernek üyelerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kıymetli hemşerilerimizin bize güvenip verdikleri destek olduğu sürece bizler sahada olacağız. Kurbanlarını kesip etlerini bizim aracılığımız ile dağıtan dostlar ve iş insanlarımıza ayrıca teşekkür ediyorum. Şunu da belirtmek isterim ki, Patnos’ta faaliyet gösteren yerel derneklere lütfen destek olun. Büyük kurumsal (STK)  Sivil Toplum Kuruluşları’na vekâlet yolu ile verdiğiniz desteğin bir kısmını yaşadığınız yer içinde kullanalım. Unutmayalım ki, emir buyrulduğu üzere önce ihtiyaç sahibi olan yaşadığınız yere dosta akrabaya el uzatalım. Allah yaptığınız ve yapacağınız her hayrı kat be kat doldursun temennisiyle hepinizi Allah’a emanet ediyorum.” dedi.

Haber: Ali İhsan Narin

isigim-sen-ol-dernegi-patnos-1.jpg


isigim-sen-ol-dernegi-patnos-2.jpg


isigim-sen-ol-dernegi-patnos-3.jpg


isigim-sen-ol-dernegi-patnos-4.jpg


isigim-sen-ol-dernegi-patnos-5.jpg


isigim-sen-ol-dernegi-patnos-6.jpg


isigim-sen-ol-dernegi-patnos-7.jpg


isigim-sen-ol-dernegi-patnos-8.jpg

İçerik Tarihi: 21 Temmuz 2021 19:59

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.