1. ANASAYFA

  2. GENEL

  3. Haymana Saç Ekim Merkezi ve Saç Ekimi Fiyatları
Haymana Saç Ekim Merkezi ve Saç Ekimi Fiyatları

Haymana Saç Ekim Merkezi ve Saç Ekimi Fiyatları

Ankara Haymana ilçesinde saç ekimi fiyatları ve saç ekim merkezleri. Bu sayfada Haymana için saç ekimi bilgileri ve yorumları yer almaktadır.

A+A-

Haymana ilçesine özel saç ekim merkezleri ve saç ekimi fiyatları yer almaktadır.

Sitemizde bulunan Haymana saç ekimi fiyatları ve saç ekimi merkezleri hakkında sizlerde yorum yazarak bu sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.

Hemen aşağıdaki yorum panelinde yorumunuzu yazarak bu sayfaya katkıda bulunabilir ve düşüncelerinizi sayfa okurlarıyla paylaşabilirsiniz.


Haymana Bilgileri

Haymana, Ankara'da bir ilçedir. Geçmişte Hitit, Frigya, Pers, Galat, Roma-Bizans hâkimiyeti altına girmiş bir yerleşim yeridir. İlçe nüfusunu Türkler ve 17. ila 19. yüzyıllarda buraya iskân edilen Türkmenler ve Kürt aşiretleri oluşturmaktadır.

Haymana ve yöresi paleolitik çağlara uzanan bir geçmişe sahiptir. İlçenin değişik yörelerinde, özellikle Gavurkale Harabeleri’nde bulunan tarihî kalıntılar ve yapılan kazılarda çıkartılan eserlerin incelenmesiyle ilçe topraklarının Hititler, Frigyalılar, Persler, Galatlar, Romalılar ve Bizanslıların idaresinde kaldığı görülmektedir.

MÖ 2000'lerde bölgeye Hititler egemen olmuş, MÖ 1200 yılında Anadolu’ya yapılan kavimler göçüyle Hititler yıkılmış ve Haymana ve çevresi de Frigler’in egemenliğine geçmiştir. 

İçerik Tarihi: 06 Temmuz 2021 00:45

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.