1. ANASAYFA

  2. GENEL

  3. Elmalı Saç Ekim Merkezi ve Saç Ekimi Fiyatları
Elmalı Saç Ekim Merkezi ve Saç Ekimi Fiyatları

Elmalı Saç Ekim Merkezi ve Saç Ekimi Fiyatları

Antalya Elmalı ilçesinde saç ekimi fiyatları ve saç ekim merkezleri. Bu sayfada Elmalı için saç ekimi bilgileri ve yorumları yer almaktadır.

A+A-

Elmalı ilçesine özel saç ekim merkezleri ve saç ekimi fiyatları yer almaktadır.

Sitemizde bulunan Elmalı saç ekimi fiyatları ve saç ekimi merkezleri hakkında sizlerde yorum yazarak bu sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.

Hemen aşağıdaki yorum panelinde yorumunuzu yazarak bu sayfaya katkıda bulunabilir ve düşüncelerinizi sayfa okurlarıyla paylaşabilirsiniz.


Elmalı Bilgileri

Elmalı, Türkiye'nin Antalya iline bağlı bir ilçedir. Şehir merkezinin 114 km batısında yer alan ilçe, Muğla iline komşudur.

Elmalı İlçesi, Likya bölgesinin kuzeyinde yer alıp tarih boyunca birçok uygarlığın hâkimiyetine girmiştir. Yönetim anlayışı olarak, Anadolu Selçukluları tarafından bu topraklara yerleştirilen ve bölgeye kendi adlarını veren Tekeli Türk boyları tarafından kurulup gelişti. I. Bayezid döneminde de Osmanlı hâkimiyetine girmiştir.

Gerek Teke beylerinin, gerekse ilk Osmanlı devrindeki Teke Sancak beylerinin bu bölgeyi yaylak olarak kullanmaları ve hatta bazı tarih kitaplarında Teke Sancağı’nın merkezi olarak Antalya yerine Elmalı’nın gösterilmesi, bu yerleşimin kuruluşu ile ilgili bulunmaktadır. Elmalı tarihte; "Kabalı", "Amelas" ve "Elmalu" isimleri ile anılmıştır.

İçerik Tarihi: 06 Temmuz 2021 10:55

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.