1. ANASAYFA

  2. GENEL

  3. Döşemealtı Saç Ekim Merkezi ve Saç Ekimi Fiyatları
Döşemealtı Saç Ekim Merkezi ve Saç Ekimi Fiyatları

Döşemealtı Saç Ekim Merkezi ve Saç Ekimi Fiyatları

Antalya Döşemealtı ilçesinde saç ekimi fiyatları ve saç ekim merkezleri. Bu sayfada Döşemealtı için saç ekimi bilgileri ve yorumları yer almaktadır.

A+A-

Döşemealtı ilçesine özel saç ekim merkezleri ve saç ekimi fiyatları yer almaktadır.

Sitemizde bulunan Döşemealtı saç ekimi fiyatları ve saç ekimi merkezleri hakkında sizlerde yorum yazarak bu sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.

Hemen aşağıdaki yorum panelinde yorumunuzu yazarak bu sayfaya katkıda bulunabilir ve düşüncelerinizi sayfa okurlarıyla paylaşabilirsiniz.


Döşemealtı Bilgileri

Döşemealtı, 2008 yılında kurulan Antalya ilinin merkez ilçelerinden biridir. Antalya'nın kuzeyinde yer alır. El dokuması halılarıyla ünlüdür. Nüfusu 58.250'dir. 35 mahallesi vardır.

Adını Düden Şelalesi'ni besleyen Kırkgöz Gölü'nden alarak 1934 yılında Korkuteli Kızılcadağ ve çevre köylerinden gelen aileler ve daha sonra zamanın Antalya Valisi Haşim İşcan tarafından 60 adet iskân evi yaptırılmış ve bu konutlara Kıbrıs’tan gelen 60 Türk vatandaşı aile yerleştirilmesiyle Kırkgöz Yeniköy adında bir köy kurulmuştur.

Bölgede göçebe olarak yaşayan Yörüklerin de yerleşik düzene geçmesiyle genişleyen bir köy olmuştur. Antalya’ya 20 km uzaklıkta olup, Antalya–Burdur karayolu üzerindedir.

İçerik Tarihi: 06 Temmuz 2021 10:51

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.