1. ANASAYFA

  2. AĞRI

  3. DOĞUBAYAZIT

  4. Doğubayazıt'ta asfalt çalışması yapıldı
Doğubayazıt'ta asfalt çalışması yapıldı

Doğubayazıt'ta asfalt çalışması yapıldı

Doğubayazıt Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaptığı programda Kurban Bayramı öncesi şehir merkezindeki bütün yolların asfaltını bitirmeyi planlıyor. Doğubayazıt haber haberleri ...

A+A-

Temposunu hızlandıran, hafta sonu demeden ve mesai kavramı olmadan çalışan ekipler, Meryem Ana , Mustafa Alpdoğan, Abdullah Baydar ve  birçok cadde ve sokakta yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar ve yönetiminin  günlük denetimleri ile beraber sürdürülen bu çalışmalar sonucu, şehir merkezi Kurban Bayramına kadar biteceği öğrenildi.

Şehir merkezi yollarının bitimi sonrasında, bir yandan  kaldırım ve alt yapısı biten, özellikle servis yollarında asfalt çalışmalarının bir an önce başlayacağını dile getiren Acar; "İş tempomuzu giderek arttırıyoruz. Ekiplerimiz bir yandan alt yapısı biten yolları yıkıyor, bir yandan da asfalt serimlerini yapıyor. Kıscası biz, hergün  yeni bir caddede çalışıyoruz. Tek hedefimiz çarşı merkezini bitirip mahallelerimize yönelmek. Bayramdan sonra  şehrimizin tüm servis yollarına ve ara bağlantı  yollarına başlayacağız. Böylelikle hedefimiz olan yüzde 80'lik yol ağını bu yıl tamamlamış olacağız. Tabiki çalışmalarımız sadece asfaltla kalmıyor. Bunun yanı sıra sathi kaplama  ve kilitli parke taşı uygulamamız da devam ediyor. Her imkanımızı şehrimiz için kullanacağız." dedi.

İçerik Tarihi: 10 Temmuz 2021 10:09

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.