1. ANASAYFA

  2. AĞRI

  3. DOĞUBAYAZIT

  4. Doğubayazıt Belediyesi'nden Örnek Davranış
Doğubayazıt Belediyesi'nden Örnek Davranış

Doğubayazıt Belediyesi'nden Örnek Davranış

Doğubayazıt Belediyesi, Atıl durumdaki 2006 model FARGO kamyona 341.020 TL masraf yapıp; 1.500.000(bir buçuk milyon)TL değerindeki sathi kaplama aracına dönüştürdü.

A+A-

Doğubayazıt Belediyesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi, "Son bir yılda şehrimizin kanayan yarası olan yol sorununun önüne geçmek için 2021 yılını ‘’yol yapım yılı ‘’ ilan eden Belediyemiz, sıcak asfalt, kilitli parke taşı ve sathi kaplama gibi uygulamalarla bu sorunun önüne geçmeyi başarırken, kendi kendine yeten bir Belediye olarak kendi sathi kaplama aracını 1.200.000 TL kar ile elde etti.

Belediyemiz, Atıl durumdaki 2006 model FARGO kamyona 341.020 TL masraf yapıp; 1.500.000(bir buçuk milyon)TL değerindeki sathi kaplama aracına dönüştürerek yaklaşık 1.200.000 TL kazanç elde etti. Şeffaf bir yönetim ve son yılların en iyi hizmeti ile birlikte kendi kendini finanse edebilen bir kurum olarak halkımızın menfaatini gözetiyor.

Doğubayazıt Belediyesi Başkanlığı ve yönetimi, aldığı her kararı, harcanan her kuruşu ve yapılan her hizmeti halkımız ile paylaşıyor ve hesap vermeye hazırdır. Dileyen her vatandaşımız Belediyemize gelip bu ve diğer bütün konularda bilgi alabilirler.

Sağdan soldan anlaşılmayan yorumlar katıp, her defasında araştırmadan olayları çarpıtıp yazmaya çalışan ‘’ sağır duymaz uydurur ’’ mantalitesi ile birlikte spekülatif yaratarak sosyal medyada algı yaratmak isteyenlere itibar etmemenizi tavsiye ediyoruz."

DOĞUBAYAZIT BELEDİYESİ

İçerik Tarihi: 13 Ocak 2022 00:09

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.