1. ANASAYFA

  2. AĞRI

  3. DİYADİN

  4. Diyadin'de Gazeteci Çifte, Anlamlı Hediye
Diyadin'de Gazeteci Çifte, Anlamlı Hediye

Diyadin'de Gazeteci Çifte, Anlamlı Hediye

Diyadin'de dünya evine giren genç meslektaşlar gazeteci Ramazan Demir ve meslektaşı Demet Aydemir’in düğün töreni yapıldı. Diyadin Kaymakamı Alper Balcı, gazeteci genç çifte jest yaparak bir hafta tatil hediye etti. 

A+A-

Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkanı Alper Balcı, gazeteci Ramazan Demir ile meslektaşı Demet Aydemir’in düğün törenine katılarak hediye olarak Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde bir hafta tatil hediye etti. 

Ağrı’da günlük yayın yapan Hakimiyet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve Demirören Haber Ajansı (DHA) muhabiri Ramazan Demir, düzenlenen düğün töreninde meslektaşı Demet Aydemir ile hayatını birleştirdi.

Diyadin ilçesinde korona virüs tedbirleri kapsamında damadın aile evinin bahçesinde düzenlenen düğün törenine Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkanı Alper Balcı, bürokratlar, gazeteciler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Davetliler müzik eşliğinde eğlenerek genç çiftin mutluluğuna ortak oldu. 

2014-2016 yılları arasında Ürgüp Kaymakamlığı yapan, Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde vali yardımcılığı ile ilçe kaymakamlığı görevlerinde başarılı çalışmalarından dolayı göz dolduran şimdi de üstlendiği iki görevi başarılı şekilde yapan Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkanı Alper Balcı, katıldığı düğün töreninde genç çifti tebrik edip düğün hediyesi olarak Türkiye’nin turizm kalbi olan Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bir hafta balayına göndereceğini belirtti.

OY HABER yönetimi olarak; Gazeteci meslektaşlarımıza bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

ramazan-demir-ve-demet-aydemir-1.jpg


ramazan-demir-ve-demet-aydemir-2.jpg


ramazan-demir-ve-demet-aydemir-4.jpg


ramazan-demir-ve-demet-aydemir-6.jpg


ramazan-demir-ve-demet-aydemir-9.jpg

İçerik Tarihi: 03 Temmuz 2021 00:17

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.