1. ANASAYFA

  2. AĞRI

  3. PATNOS

  4. Başkan Şimşek'ten Kurban Bayramı Mesajı
Başkan Şimşek'ten Kurban Bayramı Mesajı

Başkan Şimşek'ten Kurban Bayramı Mesajı

Ağrı Patnos Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı, Kamuran Şimşek, kurban bayramı dolaysıyla bir mesaj yayımladı. Patnos Haber, Patnos haberleri ...

A+A-

Başkan Kamuran Şimşek mesajında şu ifadelere yer verdi: Bayramın “bayram” olmasının yolunun fakir, yardıma muhtaç, hasta, yaşlı, yetim, öksüz, kimsesiz kardeşlerimizin kapılarını çalmak, kendileriyle hemhâl olarak onlara çok büyük bir saadet yaşatmaktan geçtiğini unutmamalıyız.

Bilhassa, bu mübarek günler hatırına dünyanın dört bir yanında akmakta olan kan ve gözyaşlarının durması, ellerin dostluk ve kardeşlikte birleşmesi, dillerin barış türküleri terennüm etmesi; Cennet Vatanımız üzerinde gerçekleştirilmeye çalışılan hain planların dün olduğu gibi bugün de Necip Türk Milleti’nin sarsılmaz iradesi karşısında hüsrana uğrayıp mert ve cesur sinesine çarparak yok olması en büyük dua ve temennimizdir.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde, başta Patnosumuz'un pek muhterem halkı olmak üzere Necip Türk Milleti’nin ve bütün İslam Âleminin Kurban Bayramını kutluyor; bayramın tüm insanlığa dostluk, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyor, herkese sağlık ve esenlikler diliyorum." dedi.

İçerik Tarihi: 19 Temmuz 2021 15:24

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.