1. ANASAYFA

  2. GÜNDEM

  3. Başkan Öztürk, Çocukların Hayallerini Gerçekleştiriyor
Başkan Öztürk, Çocukların Hayallerini Gerçekleştiriyor

Başkan Öztürk, Çocukların Hayallerini Gerçekleştiriyor

İzmir’in Menemen ilçesinde ikamet eden çocukların hayalleri Başkan Erhan Öztürk ile birer birer gerçekleşiyor.

A+A-

Başkan Erhan Öztürk, İzmir Menemen TUGVA İlçe Temsilcisi olarak atandığı gün, gelecek neslimiz olan gençlere ve çocuklara hizmetler doğrultusunda yönetimi ile ellerinden gelenin en iyisini yapma  şiarı ile yola çıkacaklarının sözünü vermişlerdi. 

Öztürk Başkan, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Menemen yaklaşık olarak 200 bin nüfuslu bir ilçedir ve ilçemizde yaşayan her çocuğun hayalinin gerçeklik yanı bizler olacağız. Gençlerimizin rehberi ve gelecekteki umutlarına yol olacağız.” Diyen  Başkan Öztürk, sözlerini şöyle sürdürdü, “TUGVA İlçe Temsilcisi olarak göreve geldiğimiz kısa süre içinde, yaklaşık olarak 2500 çocuğun hayallerini gerçekleşmesine vesile olduk. Menemen ilçesine bağlı Asarlık Mahallesinde çocuklara yönelik yaptığımız oyuncak etkinliğimizde, çocukların şahsıma yönelik ‘Çocukların Oyuncakçı Abisi’ olarak bana gelen sesler, bizlerin çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda, yolumuzun uzun ama açık olduğunu göstermiştir. Asarlık Mahallemizde yapılan etkinliğimize palyaço gösterisi ile çocukların neşesine ayrı bir renk kattı.”  

İzmir’in sıcak havasında çocukların serinlemesinde dondurma ikramlarında bulunan Başkan Öztürk,  sözlerini şu cümlelerle bitirdi, “Etkinliğimize vesile olan EMFADER’in TÜRKİYE ve ALMANYA’dan gelip katkı sağlayan tüm gönüllü elçilerine, çocuklarımız ve ilçe yönetimim adına en içten dileklerime ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.” Dedi.

Haber: İsmail Balat / İzmir

baskan-ozturk-cocuklarin-hayallerini-gerceklestiriyor-1.jpeg


baskan-ozturk-cocuklarin-hayallerini-gerceklestiriyor-3.jpeg


baskan-ozturk-cocuklarin-hayallerini-gerceklestiriyor-4.jpeg


baskan-ozturk-cocuklarin-hayallerini-gerceklestiriyor-5.jpeg

İçerik Tarihi: 01 Eylül 2022 21:54

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.