1. ANASAYFA

  2. AĞRI

  3. AĞRI

  4. AİÇÜ Rektörü Karabulut'a Kitap Takdim Edildi
AİÇÜ Rektörü Karabulut'a Kitap Takdim Edildi

AİÇÜ Rektörü Karabulut'a Kitap Takdim Edildi

AĞRI HABER: I. Uluslararası İslâmî ve İnsanî Araştırmalar Sempozyumu Kitabı AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Karabulut’a takdim edildi.

A+A-

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) ve Irak İmam-ı Azam Fakültesi işbirliğiyle düzenlenen I. Uluslararası İslami ve İnsani Araştırmalar Sempozyumu kitabı, Rektör Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT’a takdim edildi.

AİÇÜ İslami İlimler Fakültesi ile Irak İmam-ı Azam Fakültesi’nin 20-21 Kasım 2021 tarihlerinde çevrimiçi olarak ortak düzenlediği “İslam’ın Işığında İnsanî Çalışmalar ve Tarihsel Değişimler” temalı I. Uluslararası İslâmî ve İnsanî Araştırmalar Sempozyumu’na gönderilen bildiriler, makale olarak Irak İmam-ı Azam Fakültesi’nin uluslararası dergisinin 36. sayısında yayımlandı.

Irak İmam-ı Azam Fakültesi Dekanlığı tarafından, ek sayı olarak yayımlanan sempozyum makalelerinin baskısı ile birlikte plaket ve bazı hediyeler, AİÇÜ İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adem YERİNDE tarafından AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. KARABULUT’a takdim edildi.

Prof. Dr. KARABULUT, Irak İmam-ı Azam Fakültesi ile ilkini gerçekleştirdikleri I. Uluslararası İslâmî ve İnsanî Araştırmalar Sempozyumu gibi bilimsel işbirliklerin bundan sonra da devam edeceğini söyledi.

aicu-rektoru-karabuluta-kitap-takdim-edildi.jpg

İçerik Tarihi: 13 Ocak 2022 15:47

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.