1. ANASAYFA

  2. AĞRI

  3. AĞRI

  4. Ağrı'da “Kazanım Değerlendirme Uygulamaları” toplantıları yapıldı
Ağrı'da “Kazanım Değerlendirme Uygulamaları” toplantıları yapıldı

Ağrı'da “Kazanım Değerlendirme Uygulamaları” toplantıları yapıldı

Ağrı İl merkezi ve Taşlıçay ilçesindeki 8’inci ve 12’nci sınıflara yönelik yapılan “Kazanım Değerlendirme Uygulamaları” değerlendirme toplantıları yapıldı. Ağrı, Ağrı 04 Haber

A+A-

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, il merkezi ve Taşlıçay ilçesindeki 8’inci ve 12’nci sınıflara yönelik yapılan “Kazanım Değerlendirme Uygulamaları” değerlendirme toplantılarına katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek'in başkanlığında, milli eğitim yöneticileri ve okul müdürlerinin katılımıyla il merkezi ve Taşlıçay ilçesindeki 8’inci ve 12’nci sınıflara yönelik yapılan “Kazanım Değerlendirme Uygulamaları” değerlendirme toplantılarında, Ölçme ve Değerlendirme Merkezinde görevli öğretmen Selçuk Şimşek tarafından okullarda yapılan kazanım değerlendirme analizleri hakkında bilgi verildi.

Taşlıçay ilçesindeki toplantının ardından Öğretmenevinde incelemelerde bulunan ve yöneticilerden bilgi alan Kökrek, buradan Fatma Turan İlkokulu ile Nurali Turan Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya gelip bir süre sohbet etti. Öğretmenlerin öneri ve isteklerini dinleyen Kökrek, öğretmenlik mesleğinin önemine değinerek öğretmenlere çalışmalarında başarılar diledi.

Daha sonra Taşlıçay Kaymakamı Adem Topaca’yı makamında ziyaret edip ilçe eğitimi, yürütülen projeler ve ilçenin eğitim kalitesini artırmak amacıyla fikir alışverişinde bulunan Kökrek, ilçelerdeki 8’inci ve 12'nci sınıflara yönelik yapılan "Kazanım Değerlendirme Uygulamaları"  değerlendirme toplantılarının devam edeceğini belirtti.

agrida-kazanim-degerlendirme-uygulamalari-toplantilari-yapildi-1.jpg


agrida-kazanim-degerlendirme-uygulamalari-toplantilari-yapildi-2.jpg


agrida-kazanim-degerlendirme-uygulamalari-toplantilari-yapildi-3.jpg


agrida-kazanim-degerlendirme-uygulamalari-toplantilari-yapildi-4.jpg


agrida-kazanim-degerlendirme-uygulamalari-toplantilari-yapildi-5.jpg


agrida-kazanim-degerlendirme-uygulamalari-toplantilari-yapildi-6.jpg


agrida-kazanim-degerlendirme-uygulamalari-toplantilari-yapildi-8.jpg


agrida-kazanim-degerlendirme-uygulamalari-toplantilari-yapildi-7.jpgagrida-kazanim-degerlendirme-uygulamalari-toplantilari-yapildi-7.jpgagrida-kazanim-degerlendirme-uygulamalari-toplantilari-yapildi-8.jpg

İçerik Tarihi: 19 Ocak 2022 20:22

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.