1. ANASAYFA

  2. AĞRI

  3. ELEŞKİRT

  4. Ağrı Valisi, Eleşkirt'li Muhtarlarla Toplantı Yaptı
Ağrı Valisi, Eleşkirt'li Muhtarlarla Toplantı Yaptı

Ağrı Valisi, Eleşkirt'li Muhtarlarla Toplantı Yaptı

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, “Temmuz Ayı Muhtarlar Toplantısı” kapsamında Eleşkirt’li mahalle ve köy muhtarlarla toplantı yaptı. Eleşkirt Haber

A+A-

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol,  “Temmuz Ayı Muhtarlar Toplantısı” kapsamında Eleşkirt’e bağlı mahalle ve köy muhtarlarla bir araya gelerek, muhtarların sorun ve taleplerini birinci ağızdan dinledi.

Eleşkirt’te bulunan Halk Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya Vali Varol’un yanı sıra Eleşkirt Kaymakamı Mustafa Duruk,  İl Jandarma Komutan V. Yarbay Bilal Sarıdoğan,  Eleşkirt Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Aydın, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci, ilgili şube müdürleri, İlçe Protokol Üyeleri ile mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yaparak, Covid-19 salgınındaki olumlu seyir dolayısıyla tedbirlere riayet ederek muhtarlarımızla sık sık bir araya gelmeye başladıklarını ve bu sayede muhtarlarımız aracılığıyla vatandaşların ihtiyaç ve taleplerinin hızla giderildiğini vurgulayan Vali Varol, toplantının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Köylere yönelik önemli hizmetler sunan İl Özel İdaremizin finansal olarak çok kuvvetli olduğunu belirten Vali Varol, mahalle ve köylerimizin ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla muhtarlarımızın her birinin istek ve taleplerini tek tek dinledi.

İçerik Tarihi: 29 Temmuz 2021 23:31

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.