1. YAZARLAR

  2. Alaettin Aslan

  3. Ağrı Spor'a Destek Zamanı
Alaettin Aslan

Alaettin Aslan

Ağrı Spor'a Destek Zamanı

A+A-

Ağrı Spor 1970 kulübüyle ilgili sayın Valimiz Aynı zamanda Belediye Başkan vekilimiz Süleyman Elban başta olmak üzere ya da Valiliğimiz vasıtasıyla acil olarak tüm siyasi partiler, AK Parti Milletvekili Cesim Gökçe, Ağrılı bürokratlar, sivil toplum kuruluşları, iş dünyası ve Ağrı Spor 1970 gönüllüleri bir araya gelmeli.

Ağrı Spor 1970 acil olarak enine boyuna masaya yatırılıp kalıcı ve her kesimin desteğiyle parasal ekonomik sorunlara çözüm bulunmalıdır.

Ağrı Spor 1970 sadece bir spor kulübü değildir. Güçlü bir Ağrı Spor 1970 paha biçilemez bir reklam, güçlü bir ekonomi demektir. Güçlü bir ağrı Spor güçlü bir istihdam demektir. Bu sezon Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1. Grupta da mücadele etmiş, 7. Hafta sonunda deplasmanda galip gelerek en yakın rakibine 5. Puan takmıştır. Gittiği son Silopi deplasman maçında galip gelerek şehir dışında yaklaşık 200 araçlık konvoyla karşılanmış, binlerce Ağrılıyı sokaklara dökmüştür.

Bu azmi yakalamış ve başarmış takımımızı bu sezon 3. Lig ´e çıkartacak inanç ve kararlılık Ağrı halkında ve iş dünyasında mevcuttur. Takımı 3. Lig de olan illerin ekonomileri de 3.lige çıkar. Profesyonel lig de olan illerin ekonomileri de süper lige çıkar. Ağrı spor kulübünün başında Ağrı´nın tanınmış, kendilerini ülke bütünlüğüne feda etmiş ailelerinden Mehmet Yıldırım başkanlığı üstlenmiş , Mehmet Yıldırım başkan seni ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum, teşekkür ediyorum binlerce Ağrılı genci stadyuma çektiğin için futbol ruhunu tekrar Ağrılılara yaşattığı için. Maddi ve manevi hiçbir şeyden kaçmadığın için. İki yıldır takımın başına yıllarca Ağrı Sporda oynamış buranın havasını tenafür etmiş Rizeli genç teknik direktör Mustafa Kalafat´ı getirmiş deneyimli her ilden genç futbolcuları kadrosuna katmıştır, bizlere düşen bunlara artık ekonomik olarak destek çıkmaktır.

Acil olarak bir araya gelinip bu gün itibariyle ekonomik yönden sıkıntıda kalmış kulübümüze sahip çıkmak gerekmektedir. Ben inanıyorum ki AK Parti İl Başkanı Abbas Aydın başta olmak üzere Ak Parti camiası ve diğer tüm camialar üzerine düşecek her görevi seve seve yapmaya hazırdır. Aksi taktirde Ağrı Spor ‘da yaşanacak tüm olumsuzluklardan hepimiz mesulüz…

Bu yazı toplam 328 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.