1. ANASAYFA

  2. AĞRI

  3. AĞRI

  4. Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın Polis Haftası Mesajı
Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın Polis Haftası Mesajı

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın Polis Haftası Mesajı

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın Polis Haftası dolaysıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Sayan, ülkemizin her köşesinde görevi başında bulunan, fedakar ve cefakar emniyet mensuplarını takdirle selamlıyor, aile fertleri ile birlikte sağlıklar...

A+A-

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın Polis Haftası Mesajı: Toplumun huzuru ve güvenliği için büyük bir özveri ile çalışan ve bu konuda önemli başarılara imza atan Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. yıl dönümünü kutluyorum.

Her kademesi ile özverili çalışan Emniyet Müdürlüğü halkın da gönlünde yer etmiş ve takdirini kazanmış, birçok olayda canlarını tehlikeye atmakta, cana kasteden olayların içinde kendini bulmaktadırlar.

Emniyet Teşkilatımız, bundan sonra da şerefli mazisinden ve milletinden aldığı güçle kendisine tevdi edilen görev ve sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmeye devam edecektir.

Görevlerini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, gazi polislerimize şükranlarımı sunuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, bir kez daha tüm emniyet mensuplarının 177. yıl dönümünü kutluyor, ülkemizin her köşesinde görevi başında bulunan, fedakar ve cefakar emniyet mensuplarını takdirle selamlıyor, aile fertleri ile birlikte sağlıklar, mutluluklar ve başarılar diliyorum.
savcisayan-04-agri-haber.jpeg

 Adı Savcı
 Soyadı Sayan
 Eşi Gülşah Sayan
 Nereli Tutak / Ağrı
 Görevi Ağrı Belediye Başkanı
 Görev yeri Ağrı
 Kardeşleri 24
 Çocukları 1
 Doğum tarihi 1971
 Biyografinin devamı Tıklayın

İçerik Tarihi: 08 Nisan 2022 15:04

Oy Haber / Editör
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.